Scheppach C-PHTS410-X-SET S 20 V IXES aku multifunkční stroj 2v1 + 2Ah baterie + nabíječka 2,4 A
Obj. č.: 5912404400
POPIS:
Plotostřih má nastavitelný úhel hlavy v 11 pozicích (90°–240°) a délka lišty dosahuje 410 mm. Celkový dosah činí až 2,6 m, což umožňuje snadné stříhání i vyšších živých plotů.
Prořezávací pila má nastavení úhlu ve 4 pozicích (135°–180°), rychlost řezu 4,5 m/s, délku řezu 180 mm a celkový dosah až 2,35 m. Je ideální pro přesné prořezávání větví. Díky plynule nastavitelnému teleskopickému hliníkovému nástavci lze snadno dosáhnout i na těžko přístupná místa. Bezpečná manipulace je zajištěna protiskluzovou rukojetí s bezpečnostním spínačem, zatímco automatické mazání řetězu a možnost výměny a napnutí řetězu bez nářadí usnadňují údržbu. Ramenní popruh potom zajišťuje pohodlí při práci a snižuje únavu.
Konstrukce
C-PHTS410-X je vybaven moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod. Dlouhá životnost a spolehlivost jsou zajištěny kvalitními kovovými převody a pokročilou technologií výroby střižné i pilové lišty. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 2Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
multifunkční stroj C-PHTS410-X
nástavec s plotostřihem
nástavec s řetězovou pilou
1x 20V / 2Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A