Scheppach BC-PS150-X-SET S 20 V IXES aku prořezávací pila + 2Ah baterie + nabíječka 2,4 A (od 3/2024)
Obj. č.: 5910310400
POPIS:
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. S šesti palcovou ProCut lištou a řetězem dosahuje pila rychlosti řezu až 6,8 m/s, což umožňuje rychlý a plynulý postup při práci. Maximální řezný průměr činí 150 mm, což z ní dělá všestranného pomocníka nejen na zahradě. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 2Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
pila BC-PS150-X
vodící lišta
pilový řetěz
1x 20V / 2Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A