Scheppach BC-BCH380/40-X-SET L2 2x20 V IXES aku křovinořez 2v1 + 2x 4Ah baterie + duální nabíječka 2,4 A
Obj. č.: 5910907400
POPIS:
Křovinořez je poháněn silnými bateriemi 2x20 V (celkem 40 V), které poskytují dostatek energie i pro náročné úkoly v členitějším terénu. Se záběrem struny 380 mm (255 mm u žacího nože) si poradí jak s trávníkem, tak i s hustým podrostem a drobnějšími nálety. Prémiový trojzubý nůž je navržen pro efektivní sečení i v náročných podmínkách, zatímco funkce Tap’n’Go u strunové hlavy umožňuje snadné poloautomatické prodloužení struny o průměru 1,6 mm. Pro zvýšení pohodlí při práci je křovinořez vybaven nastavitelnými řídítky s protiskluzovým povrchem a antivibračním uložením. Díky třem úrovním rychlosti (4000, 5000 a 6200 ot./min) můžete výkon snadno přizpůsobit konkrétním potřebám. Stroj se dá demontovat bez nutnosti použít nářadí, což výrazně usnadní přepravu nebo skladování.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu se dvěmi bateriemi 4Ah a duální nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
křovinořez BC-BCH380/40-X
strunová hlava
trojramenný žací nůž
pracovní postroj
2x 20V /4Ah baterie
1x 20V duální nabíječka 2,4 A
PARAMETRY:
| Typ motoru | aku 2x20 V bezuhlíkový |