RYOBI RY18SCA-0 - aku 18V zahradnické nůžky ONE+ (bez baterie a nabíječky)
Výrobce: RYOBI
Model: RYOBI RY18SCA-0
Dostupnost: Na skladě
Cena: 3790Kč Bez daně: 3132Kč
Dopravaa zdarma
Do košíku
Obj. č.: 5133005024
POPIS:
Akumulátorové ruční zahradnické nůžky pro snadné prořezávání jednou rukou
Vysoký řezný výkon s extra ostrými japonskými dvoubřitými noži SK5 z chromu
Čisté a přesné řezy podporují zdravý růst rostlin
Bez námahy stříhá větve až do šířky 25mm (jemné dřevo) a 20mm (tvrdé dřevo)
Lehké a snadné pro přenos
Jednoduchý stisk spouště pro snížení svalové únavy
Doba cyklu 2.5 sekundy pro rychlé a efektivní prořezávání
Zvládne až 1500 řezů s 1.5Ah akumulátorem
PARAMETRY:
Typ motoru
aku 18 V
Rozměry balení (cm)
90 x 16 x 8
Hmotnost (kg) 2.10
Napsat recenzi
Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Tagy: RYOBI, RY18SCA-0, RY18SCA0, RY 18 SCA-0, RY, 18, SCA, 0, RY 18SCA-0, RY 18 SCA 0, RY18SCA 0, RY 18SCA 0, aku, 18V, zahradnické, nůžky, ONE+, bez, baterie, a, nabíječky