Otvírací doba: Po. - Pa.
8.00 - 16.00 bez přestávek

DIA

Diamantový kotouč DIA 230 mm na profily
Diamantový kotouč DIA 230 mm na profily Diamantový kotouč na profily je nástroj pro příčné i podélné dělení trubek a profilových tyčí z konstrukční oceli a mědi. Diam..
Diamantový kotouč DIA 180 mm na profily
Diamantový kotouč DIA 180 mm na profily Diamantový kotouč na profily je nástroj pro příčné i podélné dělení trubek a profilových tyčí z konstrukční oceli a mědi. Diam..
Diamantový kotouč DIA 150 mm na profily
Diamantový kotouč DIA 150 mm na profily Diamantový kotouč na profily je nástroj pro příčné i podélné dělení trubek a profilových tyčí z konstrukční oceli a mědi. Diam..
Diamantový kotouč DIA 125 mm na profily
Diamantový kotouč DIA 125 mm na profily Diamantový kotouč na profily je nástroj pro příčné i podélné dělení trubek a profilových tyčí z konstrukční oceli a mědi. Diam..
Diamantový kotouč DIA 115 mm na profily
Diamantový kotouč DIA 115 mm na profily Diamantový kotouč na profily je nástroj pro příčné i podélné dělení trubek a profilových tyčí z konstrukční oceli a mědi. Diam..
Diamantový kotouč DIA 150 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor
Diamantový kotouč DIA 150 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor Diamantový kotouč PLUS celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení  stavebních materiálů,..
Diamantový kotouč DIA 230 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor
Diamantový kotouč DIA 230 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor Diamantový kotouč PLUS celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení  stavebních materiálů,..
Diamantový kotouč DIA 180 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor
Diamantový kotouč DIA 180 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor Diamantový kotouč PLUS celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení  stavebních materiálů,..
Diamantový kotouč DIA 125 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor
Diamantový kotouč DIA 125 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor Diamantový kotouč PLUS celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení  stavebních materiálů,..
Diamantový kotouč DIA 115 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor
Diamantový kotouč DIA 115 mm keramic PLUS na dlaždice, keramiku, žulu, mramor Diamantový kotouč PLUS celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení  stavebních materiálů,..
Diamantový kotouč DIA 115 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat.
Diamantový kotouč DIA 115 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat. Diamantový kotouč segmentový je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, ja..
Diamantový kotouč DIA 125 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat.
Diamantový kotouč DIA 125 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat. Diamantový kotouč segmentový je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, ja..
Diamantový kotouč DIA 150 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat.
Diamantový kotouč DIA 150 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat. Diamantový kotouč segmentový je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, ja..
Diamantový kotouč DIA 230 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat.
Diamantový kotouč DIA 230 mm segment BETON CHAMPION beton, cihla, stav.mat. Diamantový kotouč segmentový je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, ja..
Diamantový kotouč DIA 115 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker.
Diamantový kotouč DIA 115 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker. Diamantový kotouč celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, jak..
Diamantový kotouč DIA 125 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker.
Diamantový kotouč DIA 125 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker. Diamantový kotouč celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, jak..
Diamantový kotouč DIA 230 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker.
Diamantový kotouč DIA 230 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker. Diamantový kotouč celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, jak..
Diamantový kotouč DIA 150 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker.
Diamantový kotouč DIA 150 mm celistvý segment TURBO CHAMPION kámen,bet.,ker. Diamantový kotouč celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, jak..
Diamantový kotouč DIA 100 X 1 pro BPK-400
Diamantový kotouč DIA 100 X 1 pro BPK-400 Diamantový kotouč je určen pro brusku pilových kotoučů BPK 400.   Technická specifikace a popis produktu je převzat od vý..
Diamantový kotouč DIA 48X6 pro BU-65
Diamantový kotouč DIA 48X6 pro BU-65 Diamantový kotouč je určen pro univerzální brusku BU 65.   Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo o..
Diamantový kotouč DIA 150 mm diamant PLUS
Diamantový kotouč DIA 150 mm diamant PLUS Diamantový kotouč PLUS celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, jakými jsou například: beton, cih..
Diamantový kotouč DIA 230 mm diamant PLUS
Diamantový kotouč DIA 230 mm diamant PLUS Diamantový kotouč PLUS celistvý je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, jakými jsou například: beton, cih..
Diamantový kotouč DIA 230 mm segment. diamant PRO
Diamantový kotouč DIA 230 mm segment. diamant PRO Diamantový kotouč segmentový je nástroj pro příčné i podélné dělení různých stavebních materiálů, jakými jsou například: beton..
 
 Zobrazeny položky 1 až 23 z 23 (1 stránek)