Otvírací doba: Po. - Pa.
8.00 - 16.00 bez přestávek

Stavební míchačky Atika, Belle, Altrad

Stavební míchačky Atika, Belle, Altrad

Stavební míchačky Atika, Belle, Altrad

Stavební míchačky jsou nepostradatelnou pomůckou při každé větší stavbě či opravě. Využití najdou jak při malých opravách domků, chalup, tak i při stavbě garáží a dalších menších staveb, dokonce je můžete použít i pro profesionální účely. Stavební míchačky jsou v naprosté většině případů poháněny elektricky a pro snadné přemisťování jsou vybaveny kolečky, které zajistí bezproblémový pohyb stavební míchačky po staveništi bez větší námahy. Stavební míchačky z našeho eshopu jsou prvotřídní kvality a za výhodnou cenu. Jistě si vyberete z našeho širokého sortimentu stavebních míchaček.

Na míchačky které dodáváme na trh , prodáváme i náhradní díly které běžně máme skladem, a děláme i servis míchaček které nabízíme, a taktéž veškerých míchaček do objemu 250 litru.

 

Některé náhradní díly najdete na našem E-shop v rubrice Náhradní díly míchačky (Vstupte)

 

Výkresy náhradních dílu na stavební míchačky Atika, Belle, Altrad najdete zde:

 

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Fungujeme i jako servis, proto se na nás můžete vždy obrátit.

Team ServisCentrum

 

Rozšířené hledání
Dlato tesařske, kvalitni ocel, dřevěna rukojet
Dlato tesařske, kvalitni ocel, dřevěna rukojet   DOPORUČUJEM !!!   Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za ..
Dlato zamečnicke, kvalitni ocel
Dlato zamečnicke, kvalitni ocel   DOPORUČUJEM !!!   Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby ..
Kleště, pogumovane rukojetí, do 1000 V, kvalitni ocel
  Kleště, pogumovane rukojetí, do 1000 V, kvalitni ocel   DOPORUČUJEM !!!   Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od ..
 
 Zobrazeny položky 1 až 3 z 3 (1 stránek)