Scheppach BC-HT720-X-SET S2 2x20 V IXES aku plotostřih + 2x 2Ah baterie + duální nabíječka 2,4 A
Obj. č.: 5910606400
POPIS:
S výkonnou střižnou lištou o délce 720 mm dosahují 2700 kmitů za minutu umožňuje přesné a rychlé střihy až do délky 650 mm. Plotostřih si poradí s větvemi až o průměru 30 mm, což z něj činí perfektní nástroj pro údržbu i hustších a odolnějších živých plotů.
Plotostřih má integrovaný držák pro zavěšení na zeď, takže se dobře skladují. Tento model s napájením 2x20 V (dohromady 40 V) vám zajistí rychlou, pohodlnou a bezpečnou údržbu vaší zahrady.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Pro bezpečnost jsou nůžky vybaveny bezpečnostním spínačem s funkcí rychlého zastavení lišty. Laserem řezaná protiběžná čepel s hliníkovým vodicím profilem a kovovou ochranou proti nárazu zajišťuje precizní střih. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu se dvěmi bateriemi 2Ah a duální nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
plotostřih BC-HT720-X
sběrač odřezků
kryt na lištu
2x 20V / 2Ah baterie
1x 20V duální nabíječka 2,4 A
PARAMETRY:
| Typ motoru | aku 2x20 V bezuhlíkový |