Otvírací doba: Po. - Pa.
8.00 - 16.00 bez přestávek

Samonosné posuvné brány

Samonosné posuvné brány

Samonosné posuvné brány

 Samonosné posuvné brány se otevírají posunem do strany mimo vozovku, většinou podél oplocení. Samonosná brána je nesená cca 6-10 cm nad nejvyšším bodem vozovky na speciálním nosném C profilu (tzv. šína), který je ukotven mimo průjezdnou část vozovky pomocí dvou nosných vozíků .

 Samonosné posuvné brány (někdy nazývány nesené brány) jsou nejoblíbenějším typem bran na trhu. Vyžadují jen minimální údržbu a nemají téměř žádnou prostorovou náročnost. Díky tomu se velmi hodí na pozemky, kde parkujete hned za vjezdem.

Jen toto téměř bezúdržbové řešení posuvné brány Vás zbaví starostí s úklidem nečistot, sněhu, ledu pod bránou .

   Naše firma se zabývá kovovýrobou a podle Vaší objednávky jsme schopni vyrobit jakoukoliv bránu nebo branku dle Vašich představ, buď s vyplní nebo bez výplně.

NA ZÁKLADĚ ZASLANÉ POPTÁVKY VÁM NACENÍME KOMPLETNÍ DODÁVKU VČETNĚ POHONU A MONTÁŽE.

V případě jakýchkoliv dotazů stačí zavolat 776 587 081,

nebo napsat info@serviscentrum.cz  a jsme Vám plně k dispozici .

 Děkujeme

Team ServisCentrum .

Samonosná posuvná brána - levá , max. šíře průjezdu: 3,5m
Samonosná posuvná brána - levá samonosná brána bez pohonu a C profilu (žárově zinkovaná) při pohledu z ulice se brána otevírá vlevo Cena je platná pouze při objednání..
Samonosná posuvná brána - pravá , max. šíře průjezdu: 2,5m
 Samonosná posuvná brána - prava samonosná brána bez pohonu a C profilu (žárově zinkovaná) při pohledu z ulice se brána otevírá vpravo Cena je platná pouze při objedná..
 
 Zobrazeny položky 1 až 2 z 2 (1 stránek)