Otvírací doba: Po. - Pa.
8.00 - 16.00 bez přestávek

Průmyslové vysavače

Průmyslové vysavače

 

Průmyslové vysavače Biemmedue Arcomat, Starmix 

 

Průmyslové vysavače se vyznačují vždy svou silou, často i velkým prostorem pro nečistoty, kvalitními filtry a dalšími vymoženostmi, které mohou pomoci čistit velké nebo jinak náročně udržovatelné prostory - například velmi dlouhé hadice pro přístup k těžko dostupným místům, dálkový ovladač, elektronické čištění filtru, odčerpávání kapalin, zachytávání prachu a podobně. Technické vysavače jsou hojně využívány ve strojírenství, hutnictví, při údržbě frekventovaných a namáhaných míst jako jsou hotelové prostory a podobně.

Pro suché a mokré vysávání s vysokým výkonem a spolehlivostí. Konstrukční uspořádání s permanentním filtrem nevyžaduje filtrační sáčky a nasáté nečistoty shromažduje přímo ve velkokapacitním odpadovém kontejneru. Ten pak stačí po jeho naplnění vysypat, resp. vylít, a vysavač je připraven k opakovanému použití.

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Fungujeme i jako servis, proto se na nás můžete vždy obrátit.

Team ServisCentrum

Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - mokré vysávání
Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - mokré vysávání Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost. ..
Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - suché vysávání
Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - suché vysávání Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost. ..
Náhradní papírové filtrační sáčky (4ks)
Náhradní papírové filtrační sáčky (4ks)   Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost. ..
Vysavač průmyslovy Starmix IS ARD 1225 EWS
Vysavač průmyslovy Starmix IS ARD 1225 EWS Vybavení: -25 l speciální plastový zásobník -2 velká kolečka, 2 otočná kolečka -držadlo a závěs na kabel -odkládací p..
Vysavač RUBI AS-30 PRO
Vysavač RUBI AS-30 PRO - suché / mokré sání Přednosti: Profesionální vysavač pro mokré i suché vysávání, součástí stroje jsou : hadice, hubice (35/37mm) a štěrbinový ná..
 
 Zobrazeny položky 1 až 5 z 5 (1 stránek)