kategorie Kategorie

Průmyslové vysavače

Průmyslové vysavače

 

Průmyslové vysavače Biemmedue Arcomat, Starmix 

 

Průmyslové vysavače se vyznačují vždy svou silou, často i velkým prostorem pro nečistoty, kvalitními filtry a dalšími vymoženostmi, které mohou pomoci čistit velké nebo jinak náročně udržovatelné prostory - například velmi dlouhé hadice pro přístup k těžko dostupným místům, dálkový ovladač, elektronické čištění filtru, odčerpávání kapalin, zachytávání prachu a podobně. Technické vysavače jsou hojně využívány ve strojírenství, hutnictví, při údržbě frekventovaných a namáhaných míst jako jsou hotelové prostory a podobně.

Pro suché a mokré vysávání s vysokým výkonem a spolehlivostí. Konstrukční uspořádání s permanentním filtrem nevyžaduje filtrační sáčky a nasáté nečistoty shromažduje přímo ve velkokapacitním odpadovém kontejneru. Ten pak stačí po jeho naplnění vysypat, resp. vylít, a vysavač je připraven k opakovanému použití.

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Fungujeme i jako servis, proto se na nás můžete vždy obrátit.

Team ServisCentrum

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit:
mřížka
Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - mokré vysávání
  Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - mokré vysávání Obj. číslo 50999 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případn..
Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - suché vysávání
  Náhradní filtr RUBI AS-30 PRO - suché vysávání Obj. číslo 50998 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případn..
Náhradní papírové filtrační sáčky (4ks)
Náhradní papírové filtrační sáčky (4ks) Obj. číslo 50964   Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby..
Vysavač průmyslovy Starmix IS ARD 1225 EWS
Vysavač průmyslovy Starmix IS ARD 1225 EWS Vybavení: -25 l speciální plastový zásobník -2 velká kolečka, 2 otočná kolečka -držadlo a závěs na kabel -odkládac..
Vysavač RUBI AS-30 PRO
  Vysavač RUBI AS-30 PRO - suché / mokré sání Přednosti: Obj. číslo 50962 Profesionální vysavač pro mokré i suché vysávání, součástí stroje jsou : hadic..
Zobrazeny položky 1 až 5 z 5 (1 stránek)