kategorie Kategorie

Motorové kolečko MUCK-TRUCK

Motorové kolečko MUCK-TRUCK

 

Motorizované kolečko MUCK-TRUCK

 

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Fungujeme i jako servis, proto na nás můžete vždy obrátit se.

Team ServisCentrum

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit:
mřížka
Motorizované kolečko MAX-TRUCK
  Motorizované kolečko MAX-TRUCK Ideální pomocník v zemědělství, stavebnictví a na zahradě. Snadná přeprava materiálů v těžce přístupných terénech, snadno zdolává s..
Doprava zdarma
Motorizované kolečko MUCK-TRUCK
  Motorizované kolečko MUCK-TRUCK Ideální pomocník v zemědělství, stavebnictví a na zahradě. Snadná přeprava materiálů v těžce přístupných terénech, snadno zdolává ..
Doprava zdarma
Nástavec na korbu motorizovaného kolečka MUCK-TRUCK
  Nástavec na korbu motorizovaného kolečka MUCK-TRUCK               Nástavce na korbu muck-truck..
Plošina na motorizované kolečko MUCK-TRUCK
  Plošina na motorizované kolečko MUCK-TRUCK      Plošinový vozík muck-truck™ - 6360,- Kč bez DPH Plošinový vozík je nejoblíbenějš..
Doprava zdarma
Převodovka na motorizované kolečko MUCK-TRUCK
  Převodovka na motorizované kolečko MUCK-TRUCK Ideální pomocník v zemědělství, stavebnictví a na zahradě. Snadná přeprava materiálů v těžce přístupných terénech, s..
Doprava zdarma
Radlice na sníh pro motorizované kolečko MUCK-TRUCK
  Radlice na sníh pro motorizované kolečko MUCK-TRUCK       Sněžný pluh muck-truck™ - 13318,- Kč bez DPH Sněžný pluh se snadno připo..
Rampa Muck-truck
Rampa Muck-truck Tato rampa slouží předevšim pokud je potřeba materiál dávat do větších kontejnerů.     Nakládací rampa muck-truck™ - 17630,- Kč bez D..
Doprava zdarma
Tažné zařízení na motorizované kolečko MUCK-TRUCK
  Tažné zařízení na motorizované kolečko MUCK-TRUCK      Závěsné zařízení muck-truck™ - 2832,- Kč bez DPH  Snadno se připevní..
Vysavač Muck-truck
Vysavač Muck-truck Tento vysavač je vhodný na uklízení zemědělských objektů nebo na komunální ůklid větších ploch. Technické údaje: Motor:    &nb..
Doprava zdarma
Zobrazeny položky 1 až 9 z 9 (1 stránek)