kategorie Kategorie

Naftová topidla bez odvodu spalin

Naftová topidla bez odvodu spalin

Naftová topidla Master  patří mezi špičku pokud jde o vytápění. Celý topící process funguje na principu spalováí nafty(v některých případech možno použít lehký topný olej či petrolej). Existují dvě varianty naftových topidel a to s přímým spalováním a nepřímým spalováním. Velmi důležitý je výběr paliva, jelikož v závislosti na spalování (či provozu apod.) mohou vznikat negativní vlivy, které by mohli poškodit samotné topidlo a to především zanesením trysek. usazeninami. Dalším faktorem je samozřejmě i finanční stránka, jelikož se různá paliva pohybují v různých cenových relacích.(nejčastější použití je u nafty, ikdyž existují levnější varianty jako lehké topné oleje apod. nafta je do používání na prvním místě). Stejně tak jsou dle typu topidla různé nároky na obsluhu a na náklady provozu ovšem naftová topidla patří mezi výkonnější oproti jiným druhům.Spotřeba každého topidla je různá ovšem může pomoct informace,že 1 litr  nafty = 10 kW tepla ovšem existují i efektivnější spalovače u kterých může být přepočet jiný.

 Jelikož se pracuje se zařízením, které ohřívají prostory, je důležité dbát na co největší bezpečnost, ale topidla ktere jsme nabizime mají velmi dobře řešenou konstrukci teplotní izolace dvojitým obalem. Dle typu naftových topidel se musí take brat zřetel na místo používání, čili jestli jsou prostory např. dostatečně větrané(v případě přímého spalování dochází k uvolňování splodin). 

MASTER, olejový, LTO, naftový ohřívač bez komína z přímým spalováním, bez odvodu spalin . Jsou určeny pro vytápění prostor pro různé účely . Nemají žádné výfukové plyny , takže veškeré teplo ze spalovací komory se přenese do vytápěné místnosti . Ohřívače Olejové mají velmi vysoký výkon , snadno ovladatelný / údržba , výběr typů a modelů, elektronické ovládání plamene. Účinnost je 100% , nastavitelný termostat a velký proud vzduchu.

MASTER

Termostat
vychladnuti komory

Zásuvka

termostatu

Možnost termostat

zabudovat

displej
Chyby a teploty

Zapalování

B 95/145 CEL

ne

ne

ne

ne

Žhavicí elektroda

B 35/70/100/150 CED

ne

ano

ne

ne

elektroda

B 35/70/100/150 CEG

ano

ano

ano

ano

elektroda

B 35CEL/B65CEL

ne

ne

ano

ano

elektroda

 

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Fungujeme i jako servis, proto se na nás můžete vždy obrátit.

Team ServisCentrum

 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit:
mřížka
Naftové topidlo Master B150CEG . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 44 kW
Naftové topidlo Master B150CEG . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 44 kW Master přenosné olejové ohřívače jsou určeny pro vytápění místností pro různé úče..
Doprava zdarma
Naftové topidlo Master B 100 CEG . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 29 kW
Teplovzdušné topidlo Master B 100 CEG je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký topný olej (..
Doprava zdarma
Naftové topidlo Master B 145 CEL. Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 44 kW
Teplovzdušné topidlo Master B 145 CEL  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký topný olej ..
Doprava zdarma
16 471,00Kč
Bez daně: 13 612,00Kč
Naftové topidlo Master B100CED . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 29 kW
Teplovzdušné topidlo Master B100CED včetně podvozku je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehk..
Doprava zdarma
Naftové topidlo Master B130 . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 31 kW
  Teplovzdušné topidlo Master B130 včetně podvozku je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo ex..
Doprava zdarma
18 682,00Kč
Bez daně: 15 440,00Kč
Naftové topidlo Master B150CED . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 44 kW
Teplovzdušné topidlo Master B150CED včetně podvozku  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra leh..
Doprava zdarma
25 667,00Kč
Bez daně: 21 212,00Kč
Naftové topidlo Master B180 . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 48 kW
Teplovzdušné topidlo Master B180 včetně podvozku je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký t..
Doprava zdarma
44 641,00Kč
Bez daně: 36 893,00Kč
Naftové topidlo Master B230 . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 65 kW
Teplovzdušné topidlo Master B230 včetně podvozku je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký t..
Doprava zdarma
37 074,00Kč
Bez daně: 30 640,00Kč
Naftové topidlo Master B300CED . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu až 88 kW
Teplovzdušné topidlo Master B300CED včetně podvozku  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra leh..
Doprava zdarma
10 126,00Kč
Bez daně: 8 369,00Kč
Naftové topidlo Master B35CED . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 10 kW
Teplovzdušné topidlo Master B35CED  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký topný olej (EL..
Doprava zdarma
Naftové topidlo Master B35CEL . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 10 kW
Teplovzdušné topidlo Master B35CEL  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký topný olej (EL..
Doprava zdarma
49 995,00Kč
Bez daně: 41 318,00Kč
Naftové topidlo Master B360 . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 111 kW
Teplovzdušné topidlo Master B360 včetně podvozku je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký t..
Doprava zdarma
Naftové topidlo Master B65CEL se zabudovanym termostatem. Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 18,5 kW
Teplovzdušné topidlo Master B65CEL  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký topný olej (EL..
Doprava zdarma
10 534,00Kč
Bez daně: 8 706,00Kč
Naftové topidlo Master B70CED . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 20 kW
Teplovzdušné topidlo Master B70CED  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký topný olej (EL..
Doprava zdarma
Naftové topidlo Master B95CEL . Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 29 kW
Teplovzdušné topidlo Master B95CEL  je vhodné do prostor jako garáže, menší stavby, sklady, zemědělské objekty atd. Palivo je motorová nafta nebo extra lehký topný olej (EL..
Doprava zdarma
Zobrazeny položky 1 až 15 z 15 (1 stránek)