kategorie Kategorie

Stacionární ochlazovače Master BIO

Stacionární ochlazovače Master BIO

 

Stacionární ochlazovače Master BIO

 

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Fungujeme i jako servis, proto na nás můžete vždy obrátit se.

Team ServisCentrum

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit:
mřížka
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 230AB
  STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 230AB Přednosti: Axiální ventilátor 87% účinnost Kryt z umělé hmoty odolný proti škodlivému působení UV záření ..
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 230AL
  STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 230AL Přednosti: Axiální ventilátor 87% účinnost Kryt z umělé hmoty odolný proti škodlivému působení UV záření ..
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 230RB
  STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 230RB Přednosti: Radiální ventilátor pro lepší tlak vzduchu 87% účinnost Kryt z umělé hmoty odolný proti škodlivému ..
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 231AB
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 231AB POPIS: Master je odborníkem na nabízení klimatických řešení pro velké plochy; s řadou BCF nabízíme axiální a radiální ventilá..
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 231AL
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 231AL POPIS: Master je odborníkem na nabízení klimatických řešení pro velké plochy; s řadou BCF nabízíme axiální a radiální ventilá..
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 231RB
STACIONÁRNÍ BIO OCHLAZOVAČ MASTER BCF 231RB POPIS: Modely BCF 230/231 RB jsou vybaveny radiálními (odstředivými) ventilátory pro lepší tlak vzduchu Pouzdro je vy..
Zobrazeny položky 1 až 6 z 6 (1 stránek)