kategorie Kategorie

Příslušenství pro obkladače

Příslušenství pro obkladače

 

Zde nájdete:

 

  • Řezná kolečka speciálně navrženy k dosáhnutí co nejvyšší přesnosti a preciznosti řezu na všech typech materialu.
  • Stavební nádoby

  • Vrtací nástroje pro dlažby jsou určeny pro co nejpřesnější vyvrtání kruhového profilu do dlažebního materiálu.

  • Vrtací nástroje pro obklady jsou určeny pro co nejpřesnější vyvrtání kruhového profilu do obkladového materiálu.

  • Originální diamantové kotouče  pro stolové pily na mokrý řez.
  • Oblakadačské doplňky Rubi zaručují pohodlnou a snažší práci. Proto patří k základní výbavě každého kutila.

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz.

Fungujeme i jako servis, proto se na nás můžete vždy obrátit.

Team ServisCentrum

Upřesnit hledání
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit:
mřížka
Náhradní čerpadlo vody B200 pro diamantové pily RUBI
  Náhradní čerpadlo vody B200 pro diamantové pily RUBI Obj. číslo 56973 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za p..
Náhradní čerpadlo vody pro všechny modely pil RUBI
  Náhradní čerpadlo vody pro všechny modely pil RUBI Obj. číslo 56916 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za pří..
RUBI adaptér na vrtačku - vrtání na sucho
  RUBI adaptér na vrtačku - vrtání na sucho Popis k produktu: Adaptér na vrtačku pro vrtání za sucha pro diamantové korunky DRY 6 až 12 mm. Obj. číslo 05976..
RUBI boční doraz pro DV/DC/DS/DX - úhel 45°
  RUBI boční doraz pro DV/DC/DS/DX - úhel 45° Obj. číslo 51910 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné c..
RUBI držák vrtačky
  Držák vrtačky Obj. číslo 50900 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost. ..
RUBI fixační sada pro dlouhé řezy
  RUBI fixační sada pro dlouhé řezy Popis k produktu Fixační lišta pro uchycení materiálu při dlouhém řezu pro diamantové stolové portálové pily RUBI, modely DV..
RUBI keramický blok na diamantové kotouče
  Keramický blok na obnovení kvality diamantové kotouče. Obj. číslo 05973 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za..
RUBI keramický blok na diamantové kotouče - N
  Keramický blok na obnovení kvality diamantové kotouče - N. Obj. číslo 05974 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR..
RUBI kleště pro slinutou dlažbu a mozaiku
  RUBI kleště pro slinutou dlažbu a mozaiku Obj. číslo 83942 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chy..
RUBI kleště štípací Extra Widia
  Kleště štípací Extra Widia na obklady. Obj. číslo 65952 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby ..
RUBI kleště štípací Widia
  Kleště štípací Widia na obklady. Obj. číslo 65926 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby nenese..
RUBI kleště „papoušek“ Widia
  Kleště „papoušek“ Widia na obklady. Obj. číslo 65925 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby..
RUBI kompletní sada s vrtákem v plastovém kufříku
  RUBI kompletní sada s vrtákem v plastovém kufříku Popis k produktu: Kompletní sada se středícím  vrtákem pro vyvrtávání otvorů v plastovém kufříku. Obsah..
RUBI křížky plastové 1 mm – balení 1000 ks
  RUBI křížky plastové 1 mm – balení 1000 ks Obj. číslo 02030 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné ch..
RUBI křížky plastové 1 mm – balení 300 ks
  RUBI křížky plastové 1 mm – balení 300 ks Obj. číslo 02911 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chy..
RUBI křížky plastové 1,5 mm – balení 1000 ks
  RUBI křížky plastové 1,5 mm – balení 1000 ks Obj. číslo 02031 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné ..
RUBI křížky plastové 1,5 mm – balení 300 ks
  RUBI křížky plastové 1,5 mm – balení 300 ks Obj. číslo 02912 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné c..
RUBI křížky plastové TWINFLEX 1,5 mm a 3 mm - balení 250 ks
  RUBI křížky plastové 1,5 mm – balení 1000 ks Obj. číslo 02031 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné ..
RUBI křížky plastové TWINFLEX 2 mm a 5 mm - balení 250 ks
  RUBI křížky plastové TWINFLEX 2 mm a 5 mm - balení 250 ks Obj. číslo 02994 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR...
RUBI laser pro DV/DC/DS/DX
  Přídavný laser pro pily DV/DC/DS/DX. Obj. číslo 54999 Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby ne..
Zobrazeny položky 1 až 20 z 88 (5 stránek)